【Tiger Powder】 Iekštelpu alumīnija apšuvuma paneļa virsmas apstrāde

- Dec 13, 2017 -

Iekštelpu apdares alumīnija paneļu produkti, ieskaitot kolonnu alumīnija apšuvuma panelis, sienas alumīnija panelis, alumīnija griesti utt., Virsmas apstrāde parasti tiek izmantota pulvera pārklājuma nodrošināšanai, tā ir estētika, izturība. Starptautiski atzīts, ka vislabākais pulvera pārklājums ir Amerikas Savienoto Valstu tīģera pulveris, tā veiktspēja, kalpošanas laiks ir labāks par jebkuru vispārējo pulvera pārklājumu tirgū.


Column Aluminum Cladding Panel

 

Mēs Bahe ir Amerikas Savienoto Valstu Tiger pulvera zīmols, kas apzīmē aerosola ražotājus, profesionāli sniedz augstas kvalitātes pulvera virsmas alumīnija panelis produktus augstas klases interjera arhitektūras. Dongguan zeltaini dzeltenās lapas kompānija izvēlējās Bahe balto tīģeru pulvera virsmas apstrādi kolonnas alumīnija apšuvuma paneli. sienas alumīnija panelis un citi produkti, tas uzlabo visu iekštelpu virsmas apdares efektu. Un neuztraucieties par to, ka paneļi tiks krāsoti, ķīmiski iedarbojoties ar skābekli


Column Aluminum Cladding Panel


Column Aluminum Cladding Panel

 

Bahe , kā celtniecības materiāli Alumīnija paneļu ražotāji un kā Amerikas Savienoto Valstu Tīģera pulveris Ķīnas reģions ir viens no nedaudzajiem izraudzītajiem aerosola ražotājiem, ir apņēmies klientiem pielāgot augstas kvalitātes alumīnija paneli un citus iekšējos alumīnija paneļu produktus, lai klienti tiešām varētu nopirkt atpūtu pārliecināts!