Štancēšanas alumīnija paneļa dizains---Restorānu ķēde

- Nov 30, 2017 -

Attiecībā uz pārtiku, apdares stils restorāns šķiet bezjēdzīga. Tā vietā tikai sniedzam klientiem, daži apdares stili ir sevi reklamē, savukārt citiem likt patērētājiem sapņojums. Nav šaubu, ka tā nav tik pašpārliecināts. Tāpēc šī projekta vienīgais faktors sākumā mēs uzskatīja, ka ir: ir jābūt mūsdienu.


ņemot vērā alumīnija paneļa apdare

4.jpg
   5.jpg

Dining faktiski ir vairāku maņu pieredzi; uztraukums indekss ir no negaidīta stimulu. Tātad, mēs izveidojam savādajā ainā, cilvēkiem, kamēr viņi do pazīstamas lietas, lai iegūtu pilnīgu un sarežģītu pieredzi.


Štancēšanas alumīnija panelis interjera dizains

6.jpg    11.jpg

Gaisma ir rīki, ko izmanto, lai atveidotu emocijas, vienmēr ir temperatūra.

11.jpg    12.jpg    13.jpg    15.jpg    

Alumīnijs ir aizskaroša un aizsardzības materiālus, kā rezultātā krīzes un nedrošības sajūtu. Tas neapšaubāmi ir labākais veids, kā izteikt savādajā ainā. Visa projekta ir iesaiņots un sadalīt pēc atsevišķa materiāla. Ir virtuālas un realitātes intervālus, daudzslāņu izplūdušo superpozīcijas vizuālo pieredzi. Pieņemšanā dīvainu un interesantu atmosfēru. Turklāt tā uztur saikni starp blokiem. Bloka lielumu nosaka drošības sajūtu.


alumīnija paneli, kā materiāls

1.jpg 2.jpg


Katrs gabals caurumošanas nodalījumi ir skatu meklētāju. Tā atklāj stāstu par cilvēkiem un notikumiem. Tikai stāsti plūsma ir dzīva, tā patīk grafisko simbolu, vienreiz jūs redzējāt to, tas pazuda.

8.jpg 9.jpg