Guangzhou metro stacija alumīnija griestu flīzes

- Jan 18, 2018 -

Guangzhou-Metro-Station-Aluminum-Perforated-Suspended-Ceiling-Tiles.jpg

Mūsdienās Guangzhou metro ir ļoti attīstās, kopš 2017. gada ir 14 metro līnijas, kas veido attīstītu transporta tīklu. Guangzhou metro stacija ir blīvi izvietota iedzīvotāju lokā, tāpēc metro projektam un apdarei jābūt saprātīgai. Guangzhou Line One metro stacija izmanto kombinēto alumīnija griestu flīzes.

Guangzhou-Metro-Station-Aluminum-Perforated-Ceiling-Tiles-1.jpg

šāda veida griestu nosaukumi kā āķa stila perforētas alumīnija griestu flīzes, kuru izmērs ir 300 * 1200mm, varēja kombinēt dažādu izmēru, lai segtu jumta virsas lietas, piemēram, gaisa kondicionieris, elektrības līnijas, ūdens caurule utt. Āķa alumīnija griestu flīzes var pievienot gaismas cauruli , kas padara apgaismojuma efektu labāku.

Guangzhou-Metro-Station-Aluminum-Square-Tube-Ceiling-Tiles-3.jpg

Metro izmantošanai 30 * 150 mm alumīnija kvadrātveida caurules griestu flīzes sabiedriskās vietās, kas ir populāri, izmantojot mūsdienu griestu apdari. Alumīnija kvadrātveida caurules griestu flīzes ar maksimālo garumu 6000 mm, var griezt, izsmidzināt dažādas krāsas un uzstādīt dažādus radošus griestus.

Guangzhou-Metro-Station-Aluminum-Square-Tube-Ceiling-Tiles-4.jpg

Guangdong Bahe Building Material Co Ltd apņēmusies alumīnija griestu flīzes R & D, pārdošanas un ražošanas, mēs esam beidzis daudzi iepirkšanās centrs, stacija, slimnīca, viesnīca utt sienu apšuvuma un griestu risinājumu. Ja jums ir nepieciešams zīmēšanas materiāls vai sistēmas risinājums, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums, mēs pēc iespējas drīz jums sniegsim profesionālu atbildi.