Dachang National Palace - Classic elementi no alumīnija cirsts Camber Apšuvums Panel

- Dec 05, 2017 -

Dachang National Palace mācās no vietējās arhitektūras kultūras un dažādu etnisko grupu veidošanas būtības Ķīnā kopā ar tradicionālo kultūru un mūsdienu arhitektūras metodēm, izveidojot valsts kultūras vizītkarti.


5.jpg


Dachang National Palace ūdens sistēmas atsevišķi ēka un apkārtne. Kāda ir kultūras sala, vispārējā forma nozīmē "Oriental Pearl", bet galvenā ēka ir tāpat kā pērļu saplūšana ar ķīniešu kultūru, mozaīka šajā auglīgā augsnē. Galvenā ēka ir pārlaidusi un spilgta. Arhitektūras modelēšana ir īsa, lieliska, atspoguļojot Ķīnas tautas iekļaujošas inovācijas un pašpilnveidošanās pamatvērtības. Ēkā ap kolonādes telpu simbolizē 56 nacionālo vienotību un kopējo labklājību.


1.jpg


4.jpg


Ārējā apļa un iekšējā apļa forma ir īpaša, masīvu caurumi pakāpeniski tiek samazināti no apakšas uz augšu, un visbeidzot arhitektūras tehniku ​​apvienošana simbolizē krāsaino nacionālo kultūru šajā maisījumā, nozīmē visu etnisko grupas un kopīgu casting gaiša nākotne.


2.jpg


3.jpg


Alumīnija rotājamā kameru apšuvuma panelis ir aizkaru sienu alumīnija paneļa mākslinieciskās izteiksmes forma. Ar alumīnija paneli, kas ir dots no dažādiem mākslas modeļiem, tas ir ne tikai dekoratīvs efekts, bet kultūras pārstāvis var atspoguļot dažādas ēkas.