Alumīnija apdare kodināšanas procesu

- Sep 11, 2017 -

No attaukošanas → mazgāšana, veļas mazgāšana, veļas mazgāšana, veļas mazgāšana, veļas mazgāšana → oksidācijas → → → → → → sārmu metālu korozijas → → → skābes korozijas →.

Profili, pēc pirmā skābes korozija pēc sārmu metālu koroziju, gaismas, pirms apglabāšanas nolūkā. Tehnoloģijas centrs ir skābais kodināšanas mehāniskās modelis no smiltīm, skābes koroziju nosaka utt. Atšķiras no sārma eclipse, skābais kodināšanas lielākā priekšrocība ir mehāniskās modelis ar stipru, no smilšu ātri, zems patēriņš alumīnija, parasti 3 – 5 minūtes līdz beigām, alumīnija patēriņš ir gandrīz sārma kodināšanas 1 / 8-1 / 6.

Taču skābes arvien vairāk izcilu korozijas vides problēmas: skābes toksiskas gāzes HF bēgšanu un mazgāšanas tvertnes piesārņošanas tvertne. Fluorīdus parasti ir īpaši toksisks un rīcībā ir daudz grūtāk. Turklāt pēc kodināšanas, izskats tumši, tumši mati, kaut arī pēdējā nepārtrauktu sārmu eroziju un gaismu, var būt apgaismota dažas, bet joprojām ir ļoti tumšs, gan palielināt procesu, bet arī zaudēja nospodrināt skābes apstrādes, kas arī ir alumīnija Uzņēmumiem, lai uzlabotu apdare.

Alumīnija apdare kodināšanas procesā efektīvi uzlabo ražošanas efektivitāti alumīnija apdare un samazina ražošanas izmaksas par alumīnija apdare un rada vides piesārņojumu. Tādēļ, alumīnija apdare uzņēmumiem jādara nepieciešamos vides aizsardzības pasākumus labas attīstības tendence.