Alumīnija apaļā paneļa kosmosa projektēšanas projekts

- Nov 30, 2017 -

Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, ir pārveidota kinoteātru filmu skrīnings, kino rullīšu pāļi vairs nav sakrauti skrīninga telpās. Vecās dienās filmas tiek uzglabātas filmu spolēs, filmas tiek demonstrētas kinoteātros, ritinot spoles projektoros. Dizaineri pieņēmis spoles rotējošo kustību kā šī kinoteātra tēmu, uztvertas un attēlotas ietekmīgā un modernā filmu skatīšanas vidē.


5.jpg


Kad auditorija iekļūst vestibilā, tās pārsteidz ar apaļajām plāksnēm, kas izvietotas visā griestā. Filmas spoles tiek attēlotas kā milzīgas apaļas plāksnes ar 2,8 metru diametru, kuras dizaineri ir rūpīgi saistījušies, kopā veido milzīgu un spēcīgu griestu elementu. Šīs plāksnes ir novietotas cieši pārklājoties un tiek novietotas dažādos augstumos. Koka griezuma struktūra un apgaismojuma efekts kopā rada kustības un apturēšanas sajūtu, kas līdzinās rotācijas laikā iesaldētajām filmu spolēm. Plātnes ir alumīnija plāksnes, kas krāsotas ar koka rakstiem, kur koksnes graudu modelis uzlabo 3D efektu un palielina faktūru plakano alumīnija paneļiem .

Projektētāji pieņēma zaļo toni kā galveno šī projekta krāsu shēmu, veidojot vieglu un siltu atmosfēru vestibilā. Uz grīdas tiek izmantoti akmeņi 2 dažādos toņos brūnā krāsā, šīs garās akmens svītras sakrīt ar apaļās plāksnes griestu iezīmi, tumšāki akmeņi imitē ēnas, kuras šīs plāksnes novieto uz grīdas. Lineārā grīdas struktūra pastiprina griestu funkcijas kustības sajūtu, kā rezultātā notiek dinamiska atmosfēra vestibilā.


3.jpg


apaļas plāksnes, kas attēlo filmu spoles, turpina visu griestu pusi, radot auditorijai vizuālu šoku, bet tajā pašā laikā zemes toņi rada siltu atmosfēru vestibilā


1.jpg


akmeņu svītras 2 dažādos brūnos toņos ir paralēli apaļajām plāksnēm zem griestiem, kuras dizaineri ir rūpīgi saistījušies


2.jpg


6.jpg


4.jpg