Tirdzniecības centrs Ārējās sienas alumīnija apšuvuma sistēma

Tirdzniecības centrs Ārējās sienas alumīnija apšuvuma sistēma

Virsmas apstrāde: PVDF pārklājums
Pārklājums Zīmols: PPG, Akzo Nobel
Materiāls: alumīnijs, alumīnija sakausējums
MOQ: 200 kvadrātmetri
Piegādes klauzula: FOB, CIF

Produkta detaļas

Kā aizkaru sienas formu, aizkaru sienas alumīnija finieris galvenokārt tiek izmantots sienas krāsošanai un bez gaismas sienām, nevis Mosaic un vispārējās smilšu strūklu sienas. Ar vieglo svaru, augstu stingrību, izturību pret laika apstākļiem un izturību pret koroziju; To var apstrādāt dažādās sarežģītās formās, piemēram, plaknē, loka virsmā un sfērā, ar bagātīgu krāsu virsmas apstrādi, vienkāršu montāžu un konstrukciju, ērtu tīrīšanu un apkopi, kā arī izcilām vides aizsardzības un ugunsdrošības funkcijām. Pateicoties dažādu slodžu iedarbībai uz daudzstāvu ēkām visu laiku, it īpaši augstu vēja spiedienu, Mosaic ir viegli nokrist, un ar lielu vēja spiedienu deformējas aizkaru sienas materiāls ar vāju cietību.


aluminum-cladding-system.jpg

aluminum-cladding-panels-1.jpgaluminum-cladding-panels-2.jpgaluminum-cladding-panels-3.jpgAizkaru sienas alumīnija finieris ir piemērots vecāko biroju ēku, biroju, iepirkšanās laukuma, koridora, lidostas, stacijas, rūpnīcas ēku, slimnīcu, klubu, banku, tirdzniecības centru, izstāžu zāli utt. Apdarei.
Zhuhai-New-City-Aluminum-Cladding-System.jpgNew-Sun-City-Aluminum-Cladding-Wall-System.jpg
Tigu-Aluminum-Curtain-Wall-System.jpgFAQ                                                                                                      


1. Kāpēc izvēlēties BAHE?

a) ar 8 gadu pieredzi sertificētu alumīnija izstrādājumu (apšuvuma sienu paneļu un griestu flīžu) ražošanā vairāk nekā 30 valstīs un reģionos, un Singapūra ir mūsu galvenais tirgus.

b) nodrošinot plašu alumīnija produktu sēriju klāstu ar labu kvalitāti un viskonkurētspējīgāko cenu.

c) piedāvājot labu iesaiņojumu un sūtījumu, lai izvairītos no nevajadzīgām problēmām.

d) jābūt profesionālai, pozitīvai un reaģējošai tirdzniecības komandai, lai nodrošinātu uzticamus pakalpojumus. Jebkurā laikā jums var būt mūsu izcilais pēcpārdošanas pakalpojums.

e) BAHE vienmēr uztur stingru produkta kvalitātes standartu ar labu reputāciju. Mēs nodrošinām mūsu klientu, ka tiek nodrošināts tikai uzticams kvalitātes produkts.


2. Pieejamais biezums un izmērs?

Alumīnija pārklājuma aizkaru sienas paneļa kopējais biezums ir 1,5 mm, 2,0 mm, 2,5 mm, 3,0 mm un 4,0 mm.

Regulāri alumīnija apšuvuma paneļa izmēri ir 1220 * 2440mm, platuma diapazons ir 900 ~ 1500mm, garums ir 1800 ~ 4000mm, tas ir pietiekami elastīgs, lai izgatavotu jebkādas formas saskaņā ar veikala zīmējumu.


3. Kāda ir jūsu produkta garantija?

Mēs piedāvājam 15 gadu garantiju konstrukcijai kopā ar PVDF virsmas apdari ar PPG zīmola pārklājumu.


Izmeklēšana