Jumta Soffit PVDF pārklātas alumīnija paneli

Jumta Soffit PVDF pārklātas alumīnija paneli

Specifikācija: pielāgota

Biezums: parasti 1,5-3,0 mm

Virsmas apstrāde: PVDF pārklājumu

Izejvielas: alumīnija sakausējuma 1100, 3003, 5257, 6061 sērija

Izcelsmes valsts: Ķīna Guangdong

Produkta detaļas

Dizains un apdare ēkas jumta Soffit, ar laiku attīstību, īpaši mūsdienu augstākās klases ēku jumta soffit daļa, jumta Soffit PVDF pārklātas alumīnija panelis ir plaši izmantota.

Jumta Soffit PVDF pārklātas alumīnija panelis ir plaši izmanto iekšējās un ārējās apdares kā lielisks laika resistance、corrosion resistance、light svars un viegli uzstādīt.

Dakstiņu Soffit PVDF pārklātas alumīnija panelis iezīmes: pirmkārt, tā ir viegla uzstādīšana. Atkarībā no ēkas virsmu dekoratīvās vajadzībām, PVDF pārklātas alumīnija paneli pārstrādāt noteiktu izmēru specifikācijas metināšanas, lieces un citas tehnoloģijas. Var pielāgot jebkuru sarežģītu ģeometriskā modelēšana. Tas ir tērauda struktūru, vienkāršs un ērts. Otrkārt, krāsa ir daudzveidība un laika apstākļu spēju. To varētu veikt krāsu saskaņā ar attiecīgo Pantone krāsu ot pamatojoties uz prasībām, dizainers.

Dakstiņu Soffit PVDF pārklātas alumīnija paneli izsmidzināšanas procesā: pirmkārt, pirms smidzināšanas plates, loksnes virsma ir jāiziet cauri naftas attīrīšanas un ķīmisko vielu apstrādei, lai ražotu hroma filmu, lai palielinātu pārklājuma un metāla virsmas adhēziju un oksidācijas pretestību, tā ir labvēlīga paplašināt Molberts lietderīgās membrānu.

Jumtu Soffit PVDF pārklātas alumīnija panelis ir arī populārs visā arhitekts un dizainers ar tās pārstrādāt raksturu un kaitējumu videi.


1、pop kniežuRoof Soffit PVDF coated Aluminum  Panel-1.jpg

2、alum kronšteins

3、Foam

4、Aluminum apšuvuma panelis

5、self-tapping screw

6、Sealant

7、Square tērauda caurules

8、Angle tērauds

9、Set skrūves

10、Expansion skrūve

Roof Soffit PVDF coated Aluminum  Panel-2.jpg


广州海印又一城.jpg IMG_3608.JPGIMG_3913.JPG   广州海印又一城.jpg12 我们的工厂2.jpg


15联系方式2.jpgIzmeklēšana