PVDF pārklāts alumīnija pārklājuma panelis

PVDF pārklāts alumīnija pārklājuma panelis

Specifikācija: pielāgota

Biezums: parasti 1,5-4,0 mm

Virsmas apstrāde: pārklātas ar PVDF

Izejviela: alumīnija sakausējums 1100, 3003, 5257, 6061 sērija

Izcelsmes valsts: Guangdong Ķīna

Produkta detaļas

PVDF pārklāta alumīnija apšuvuma panelis tiek plaši izmantots, lai nodrošinātu izcilu laika apstākļu izturību, izturību pret koroziju, vieglu un skaistu izskatu, vieglu uzstādīšanu un citas priekšrocības, tas ir kļuvis par jauniem metāla dekoratīviem materiāliem lielai ēkas iekšējai un ārējai apdarei.

PVDF pārklāta alumīnija apšuvuma panelis nodrošina izcilu vides aizsardzību, un tās modelēšanas plastiskums ir neaizstājams citiem būvmateriāliem, ko to vēlējās arhitekti.

PVDF pārklājumu alumīnija apšuvuma panelis tiek izmantots dažādām arhitektūras sienām, lobēšanas fasādēm, lapotnēm, pīlāriem, paaugstinātajiem koridoriem, gājēju tiltiem un citām dekorēšanas daļām.

Ir daudz s lielisku veiktspēju PVDF pārklātas alumīnija plākšņu paneļa

1, fluoroglekļa alumīnija pārklājums Paneļu virsmas pārklājumam ir lieliska pretestība pret laika apstākļiem un pretvioleto izturība, krāsa ilgstoša un stabila, nav viegli izbalējusi.

2, skābju un sārmu efektivitāte, var izturēt skarbo vēja un saules vidi.

3 tā ir laba adhēzija, augsta izturība, triecienizturība, stipra pretestība pret piesārņojumu, gluda pārklājuma, viegli tīrāms.

4, tas ir ar bagātīgu krāsu, spilgti un skaistu, labu tekstūru. Ir melnbaltās krāsas, metāla krāsas, jūs varat maksimāli apmierināt klientu prasības.

PVDF sveķu un neorganisko krāsu kombinācija var ilgt vairāk nekā 10 gadus. Tas atbilst krāsu prasībai mūsdienu būvniecības vajadzībām. Tas ir arī populārs visā arhitekta un dizainera ar tā pārstrādājamo raksturu un nekādu kaitējumu videi.


1, Pop kniedes PVDF pārklāts alumīnija apšuvums Panel-1.jpg

2, alum kronšteins

3, putas

4, alumīnija apšuvuma panelis

5, Pašvītņskrūve

6, Sealant

7, kvadrātveida tērauda caurule

8, leņķiskais tērauds

9, ieskrūvējiet skrūves

10, izplešanās skrūve


PVDF pārklāts alumīnija apšuvums Panel-2.jpg


3.jpgIMG_3922.JPG

IMG_3925.JPGQQ图片20150907094148.jpg梅州客都汇 (16).JPG
16 联系 信息 3.jpgIzmeklēšana