Marmora efekta alumīnija apšuvuma panelis

Marmora efekta alumīnija apšuvuma panelis

Specifikācija: pielāgota

Biezums: parasti 1,5-3,0 mm

Virsmas apstrāde: ārstēšana ar marmora efektu

Izejviela: alumīnija sakausējums 1100, 3003, 5257, 6061 sērija

Izcelsmes valsts: Guangdong Ķīna

Produkta detaļas

Akmens malu alumīnija panelis ar marmora materiāliem ir izturīgs pret ūdeni un izturīgs pret koroziju dažādiem ķīmiskiem šķīdinātājiem. Tam ir augsta ugunsizturība, tāpēc uguns nedegot toksiskas gāzes, kad tā tiek sadedzināta. Marmora efekta alumīnija pārklājuma paneļu struktūra ir stabila, pašattīrīšanās ir izturīga un ir krāsu daudzveidība.

Akmens raksts alumīnija paneļu izstrādājumu virsmas akmens paraugu ņemšana ir ļoti reāla, tai ir bagāta akmens faktūra, efekts ir reālistiskāks. Un ir daudz virsmas akmens paraugi, jūs varat izvēlēties stilu, kas jums patīk esošajās akmens līnijās, vai arī nodrošināt jaunus paraugu paraugus, lai izveidotu skaistāku stilu. Tās virsmas spīdums ir augsts, gluda tāfele neplaisa eļļu, viegli tīrāmas.

Marmora efekta alumīnija apšuvuma paneļiem ir ūdensizturība un izturība pret koroziju jebkuram ķīmiskajam šķīdinātājam. Neuzskatīsies par indīgu gāzi kā ugunsdrošu raksturu. Tas ir gudri jāizmanto, jo ir augsta stabilitāte, pašattīrīšanās raksturs un dažādas krāsas. Salīdzinot ar nekustamo marmora akmens, marmora efekta alumīnija apšuvuma paneļi ir daudzveidīgāki un ērti uzstādāmi, kā arī ar vieglu, labu izturību, izturību, labu liesmu izturību, ugunsdrošības prasībām un citām īpašībām. Arvien vairāk dizainera izvirzīja pirmo izvēli.


1, Pop kniedes Marble Effect Aluminium Apšuvums Panel-1.jpg

2, alum kronšteins

3, putas

4, alumīnija apšuvuma panelis

5, Pašvītņskrūve

6, Sealant

7, kvadrātveida tērauda caurule

8, eņģeļa aplauzums

9, ieskrūvējiet skrūves

10, izplešanās skrūve


Marble Effect Aluminium Apšuvums Panel-2.jpg


仿石纹 (1).jpg仿 石纹 (2). Jpg11 我们 的 工厂 标题 .jpgIzmeklēšana