Neregulārās alumīnija apšuvuma paneli

Neregulārās alumīnija apšuvuma paneli

Specifikācija: pielāgota

Biezums: parasti 2,0 3.5 mm

Virsmas apstrāde: poliestera pulvera pārklājumu, PVDF pārklājumu, siltuma nodošanu drukāšana, marmora efekta ārstēšana

Izejvielas: alumīnija sakausējuma 1100, 3003, 5257, 6061 sērija

Izcelsmes valsts: Ķīna Guangdong

Produkta detaļas

Bahe nodarbojas ar pētot un neregulāru alumīnija apšuvuma paneļa noformēšanā, lai panāktu atbilstību ēkas apdarei. Kopā ar dažādiem celtniecības vajadzībām, bahe pielāgot perfekts formas alumīnija apšuvuma paneļa produktiem. Kā šo nelegālo alumīnija apšuvuma paneli produktiem, apgaismoja visu iekšlietu un ārējās apdares elementi.

Neregulāras alumīnija apšuvuma paneļa noformējuma stils ir unikāla, struktūra ir patvaļīga, un ir dažādas formas. Ar integrācijas mūsdienu dekoratīvās īpašības un liels sajūtu reizes dizains, tas ir pilnībā atspoguļots būtība neregulāras alumīnija paneli.

Nestandarta alumīnija paneļa dizains un pārstrādes alumīnija paneli, tai ir nepieciešama izgatavotājiem ir liels pieprasījums, un tā pieprasa augstu ražošanas tehnika un papildu aprīkojuma ražotājam. Bahe zina to un saprast cik svarīgi ir veidot profesionālu dizaineru komanda, tāpēc mēs veidojam profesionālu dizaineru komanda un atbalstot importēto precizitātes apstrādes iekārtas, uzlabot speciālās formas alumīnija paneli apstrādes sistēmu, nodrošinot informāciju sniedz platformu. Saskaņā ar dizainera radošs dizains, sniegt prejudiciālu zīmējumi padziļināt arī modeļa atsaucē. Atbalstīt ar uzstādīšanas norādījumus, līdz tiek pabeigts pieņemšanas. Ārpuse neregulāras alumīnija apšuvuma paneli kļuva par vienu no mūsdienu tautas celtniecība fasādes apdare.


1、pop rivtIrregular Aluminum Cladding Panel-1.jpg

2、alum kronšteins

3、Foam

4、Aluminum apšuvuma panelis

5、self-tapping screw

6、Sealant

7、Square tērauda caurules

8、Angle tērauds

9、Set skrūves

10、Expansion skrūve


Irregular Aluminum Cladding Panel-2.jpg


IMG_1499.JPG 友谊商店国金店 (2).jpg

友谊商店国金店 (3).jpg 友谊商店国金店 (1).jpg11 我们的工厂标题.jpg
Izmeklēšana