Wood Grain Marga alumīnija paneli

Wood Grain Marga alumīnija paneli

Specifikācija: pielāgota

Biezums: parasti 1,5-3,0 mm

Virsmas apstrāde: siltuma pārsūtīšanu, drukāšanu

Izejvielas: alumīnija sakausējuma 1100, 3003, 5257, 6061 sērija

Izcelsmes valsts: Ķīna Guangdong

Produkta detaļas

Kāpņu margām ir līdzeklis pārvadā gājēji ar transportiera lentes. Marga iepakojuma materiāli ir nepieciešams apsvērt drošības arhitektūras projektēšanas un koordināciju. Tirgū biežāk izmantotie materiāli ir koksnes imitāciju Marga alumīnija paneli un nerūsējošā tērauda plāksnes.  Un plašākas lifts vai kāpņu margām izmantota.

Liftu un Marga alumīnija paneli priekšroku netipisks alumīnija apšuvuma paneli un koksnes imitāciju alumīnija paneli produktus caur krāsu spēles, eskalatora un citviet varētu savienot kopā, iekštelpu telpa līnijas izskatās plūdums un integritāti.

Koksnes imitāciju Marga alumīnija panelis izmanto bezšuvju uzstādīšana, sistēmas ietvaros ir tieši saistīts ar alumīnija paneli, lai nodrošinātu tās stabilitāti un nebūs viegli nokrist un var būt paredzēti, lai būt dažādas gaismas tvertne, dekoratīvu efektu ir ļoti labs. Koksnes imitāciju alumīnija paneli kļuva par jauno vides aizsardzības apdares materiālu un mūsdienās arvien vairāk projektiem piemēro koksnes imitāciju alumīnija paneli mūsdienu iekštelpu un āra apdare.


1、Steel kronšteinsWood grain Handrail Aluminum Panel-1.jpg


2、Expansion skrūve


3、self-tapping screw


4、Angel tērauds


5、Countersunk kniežu


6、alum kronšteins


7、Aluminum panelis

Wood grain Handrail Aluminum Panel-2.jpg


DSCN9649.JPG DSCN9651.JPG IMG_2774.JPG

IMG_2787.JPG  IMG_2788.JPG
15联系方式2.jpg


Izmeklēšana