Wood Grain alumīnija sienas paneli

Wood Grain alumīnija sienas paneli

Specifikācija: pielāgota

Biezums: parasti 1,5-3,0 mm

Virsmas apstrāde: siltuma pārsūtīšanu, drukāšanu

Izejvielas: alumīnija sakausējuma 1100, 3003, 5257, 6061 sērija

Izcelsmes valsts: Ķīna Guangdong

Produkta detaļas

Guangdong Bahe būvmateriālu Co Ltd ir bijusi veltīta inovāciju sabiedrības attīstību kā svarīgu rādītāju. Mēs ieviest Itālijas koksnes graudu pārvietošanas tehnoloģijas, ekspluatācijai un attīstībai dažādu personību, koksnes imitāciju sienas alumīnija panelis produktu. Augstas kvalitātes krāšņs modelis, krāsa, tekstūra reālistisks, stabilu modeli valkāšanai, apmierināt tirgus pieprasījumu pēc koksnes imitāciju sienas alumīnija paneli un nozares attīstības veicināšanai.

Wood grain alumīnija sienas paneli, kuru galvenā funkcija ir ēkas dekoratīvu efektu. To var aizsargāt sienu, uzlabotu robustums sienas izturība, paplašinātu lietderīgās sienas, kā arī uzlabot sienas funkciju izmantošanu. Koka graudu sienu alumīnija paneļi varētu uzlabot arī sienu siltumizolācijas un skaņas izolācijas spējas uzlabot ēkas māksliniecisku efektu, izdaiļot vidi. Ērtu uzstādīšanu ievērojami saīsināt celtniecības apdares ilgumu.

Koksnes imitāciju alumīnija paneli kļuva par jauno vides aizsardzības apdares materiālu un mūsdienās arvien vairāk projektiem piemēro koksnes imitāciju alumīnija paneli mūsdienu iekštelpu un āra apdare.


5 节点图标题.png

1、Steel kronšteinsWood grain Aluminum Wall Panel-1.jpg


2、Expansion skrūve


3、self-tapping screw


4、Angel tērauds


5、Countersunk kniežu


6、alum kronšteins


7、Aluminum panelis


Wood grain Aluminum Wall Panel-2.jpg


广州保利国际贸易中心7.JPG  广州保利国际贸易中心 (31).JPG




15联系方式2.jpg


Izmeklēšana