Wood Grain alumīnija griestu panelis

Wood Grain alumīnija griestu panelis

Specifikācija: pielāgota

Biezums: parasti 1,5-4,5 mm

Virsmas apstrāde: siltuma pārsūtīšanu, drukāšanu

Izejvielas: alumīnija sakausējuma 1100, 3003, 5257, 6061 sērija

Izcelsmes valsts: Ķīna Guangdong

Produkta detaļas

Koksnes imitāciju alumīnija griestu panelis iznākt, kas atnesa spilgtas krāsas pieskārienu uz lauku arhitektūras rotājumi, parādot klasisks elegants temperamenta, ļaut cilvēkiem, kas ir tuvu sajūta. Koksnes imitāciju alumīnija griestu paneļa krāsa ir jauks, efekts ir reāli un ar skaidru tekstūra Visual ir pietiekami labs, lai atbilstu masīvkoka! Tajā pašā laikā tā var balstīties uz faktiskajām vajadzībām, klientiem, kas izgatavoti no triecieniem, matēts un citus efektus, jūtas vairāk pie masīvkoka.

Koksnes imitāciju alumīnija griestu panelis ir elegants un dabas appearance、colorful un dažādi modeļi. Tai ir daudzas priekšrocības, nekā koksnes materiāliem. Kā uguns pierādījums, izturību pret koroziju, pelējuma pierādījums, augsta stingrību un intensitāte. Koksnes imitāciju alumīnija griestu panelis ir svars ir viegls, arī ar ugunsgrēka iezīme pretestību, mitruma izturību, un uzstādīšanas un apkopes ir arī ļoti vienkāršs, ietaupot daudz uzturēšanas izmaksas.  To var uztur krāsu pēdējās 10 ~ 15 gadus.

Bahe ir koksnes imitāciju alumīnija griestu panelis caur siltuma pārvietošanas tehnoloģijas, koksnes imitāciju tiks drukāta slānī pārklātas alumīnija paneļa virsmas. Ar izcilu kvalitāti, reāli faktūru, spēcīgs modelis nodilumu, augstu atmosfēras virsmas apstrādes tehnoloģijas var uzturēt ilgstošu spilgti.


1:Steel kronšteinsWood grain Aluminum ceiling panel-1.jpg


2:Expansion skrūve


3:self-tapping screw


4:Angle tērauds


5: countersunk kniežu


6:alum kronšteins


7:aluminum panelis


Wood grain Aluminum ceiling panel-2.jpg


虎门国际购物中心 (17).jpg  虎门国际购物中心 (18).jpg
15联系方式2.jpg


Izmeklēšana