Rakstu drukāšanu alumīnija paneli

Rakstu drukāšanu alumīnija paneli

Specifikācija: pielāgota

Biezums: parasti 2.5-6.0 mm

Virsmas apstrāde: poliestera pulvera pārklājumu, PVDF pārklājumu, siltuma nodošanu drukāšana, marmora efekta ārstēšana

Izejvielas: alumīnija sakausējuma 1100, 3003, 5257, 6061 sērija

Izcelsmes valsts: Ķīna Guangdong

Produkta detaļas

Modeļa Printed alumīnija panelis ir citu mākslas produktu pēc gravu izejošais alumīnija paneli, netipisks alumīnija apšuvuma paneli iznāca, tā iemieso galvenokārt uz virsmas dekoratīvu, izskats ir izsmalcinātu, modeļi ir bagāta un krāsa, tekstūra ir reāli un skaidrs, ka arhitektūras rotājumi prasībām dažādās mākslas izpausmes. Caur segmentācijas apstrādi un instalācijas splicing sienas dizaina modeļi, tas sasniegtu lielu platību modelis efektu.

Rakstu drukāšanu alumīnija žūrijas metāla loksnes ir tāda pati kā citu veidu alumīnija paneli, metāla liekšanas var būt pārstrādātas dažādas sarežģītas formas.

Bahe ir starptautiskās uzlabotas apstrādes iekārtām, materiāliem un nobriedušu tehnoloģija varētu iepazīties ar dažādu būvniecības projekti par alumīnija panelis nepieciešama mākslas elementi druka, tajā pašā laikā, virsmas raksts ir sīki un ilgstošu efektu.

Rakstu drukāšanu alumīnija paneli virsmas apstrādei, vispirms mums būs apsmidzina pamata krāsa pirmo slāni, tad ar siltuma pārnesi tehnoloģiju apvalks vēlamo modeli uz alumīnija paneli. Dizaina modelis varētu būt brīvi, tā tiek plaši izmantota moderna apdare, sakarā ar to elastīgu un unikāla iezīme.


1:Keel underbedPattern Printing Aluminum Panel-1.jpg


2:alum kronšteins


3:self skrūves urbšanai


4: countersunk kniežu


5:2. 0 mm alumīnija paneli


13 我们的工厂3.jpg


15联系方式2.jpg


Izmeklēšana