Āķis par alumīnija paneli

Āķis par alumīnija paneli

Specifikācija: pielāgota

Biezums: parasti 1,5-3,0 mm

Virsmas apstrāde: poliestera pulvera pārklājumu, PVDF pārklājumu, siltuma nodošanu drukāšana, marmora efekta ārstēšana

Izejvielas: alumīnija sakausējuma 1100, 3003, 5257, 6061 sērija

Izcelsmes valsts: Ķīna Guangdong

Produkta detaļas

Hook par alumīnija žūrijas virsma ir līdzena, ar vienvirziena paralēla ķīļa āķa struktūru. Paneļu Apvienotās dienestnieks pa ķīļa, veida iekštelpu alumīnija griestu paneli. Tas ir ar gludu virsmu, vienvirziena paralēli līks ķīļa struktūru un unikāls dizains, tas varētu arī kontrolēt darbību starp plāksnēm un nodrošinot plaisa starp plāksnēm, cieši ir līdzenas un gludas. Katrs gabals panelis kori ir skaidrs, dažādu platumu var sasniegt dažādas kombinācijas.

Āķis uz alumīnija paneli produktu sistēma ir veidota, dāsna un ar kompaktu izkārtojumu, tas varētu palielināt apskates vietas, jūtas stipra modernā nozīmē. Tā ir raksturīga liesmas slāpētājas, pretkorozijas, mitruma necaurlaidīgs priekšrocības, un viegli montāža un demontāža, viegli būvniecības un uzturēšanas.

Varētu pielāgot krāsu un perforētas āķa par iekštelpu alumīnija apšuvuma paneli plaši izmanto augsta amata vietas, slimnīcās, lidostās, klubi, bankas, iepirkšanās centri, konferenču telpas, eksperimenta telpas, izstāžu zāles un citās vietās.


1、8mm karājās PolisHook On Aluminum Panel-1.jpg


2、hanging daļas 50 galvenais ķīļa


3、hanging daļas āķi uz ķīļa


4、50 galvenais ķīļa


5、Z formā ķīļa


6、hook uz alumīnija panelis griestiem

Hook On Aluminum Panel-2.jpg


IMG_6033.jpg  IMG_6132.jpg

广州云峰珠宝城.jpg  深圳滨海医院 (16).jpg
15联系方式2.jpg


Izmeklēšana