Anodēta alumīnija paneli

Anodēta alumīnija paneli

Specifikācija: pielāgota

Biezums: parasti 1,5-3,0 mm

Virsmas apstrāde: Anodic oksidācijas ārstēšana

Izejvielas: alumīnija sakausējuma 1100, 3003, 5257, 6061 sērija

Izcelsmes valsts: Ķīna Guangdong

Produkta detaļas

Anodēta alumīnija paneli, izmantojot vadošs elektrolīta skābes elektrolīzes anoda metāla virsmas oksidēšanās alumīnija, kas veido dabiski rada biezā un smalka alumīnija oksīda slāņa aizsargplēvi, kas nav papildu slānis, layer oksīds plēves netiks nokrist. Tas prasa augstas tehnoloģijas, lai katrs gabals alumīnija anodēta paneli.

Anodēta alumīnija paneļa virsmas apstrādes tehnoloģija atšķiras no parastās krāsošanas tehnoloģija, tas ir, izmantojot elektrisko strāvu vadošām skābes elektrolīta elektrolīze padarīt, lai anods, kas izgatavoti no alumīnija metāla virsmas oksidācijas, alumīnija virsmas, tas pieaugs biezu kārtu smalka alumīnija aizsargplēvi, šo slāni oksīds plēves nav papildu slāni, nesarūk.

Anodized aluminum panelis ar metālu spēcīgu sajūtu, un anoda attieksmi pret alumīnija paneļa izskatu ir augsta cietība, dārgakmens kvalitātes un ieskrāpēt pretestību, Anodized aluminum apdare ir spēcīgi pret piesārņojumu: tīru, vienkāršu viegli aizsardzību, ne pirkstu nospiedumi, vienkārša tīrīšana, bez korozijas, sīkiem plankumiņiem izraibināta.

Salīdzinot ar citām Indoor alumīnija apšuvuma paneli, tas būs grezns un izmanto augstas klases kamerām, lidostas, konferenču zāles, izstāžu zālēs un citās vietās.


1、pop kniežuAnodized Aluminum Panel-1.jpg

2、alum kronšteins

3、Foam

4、Aluminum apšuvuma panelis

5、self-tapping screw

6、Sealant

7、Square tērauda caurules

8、Angel tērauds

9、Set skrūves

10、Expansion skrūve
Anodized Aluminum Panel-2.jpg


888A0750.jpg  广州万达广场 (8).jpg

IMG_6744.JPG  广州云峰珠宝城 (16).jpg
15联系方式2.jpg


Izmeklēšana