Alumīnija acu paneli

Alumīnija acu paneli

Specifikācija: pielāgota

Biezums: pielāgota

Virsmas apstrāde: poliestera pulvera pārklājumu, PVDF, pārklāti,

Izejvielas: alumīnija sakausējuma 1100, 3003, 5257, 6061 sērija

Izcelsmes valsts: Ķīna Guangdong

Produkta detaļas

Alumīnija acu panelis ir izmantošana alumīnija plāksnes, perforēšanai, stiepjas no cauruma rombveida acu plate formas. Alumīnija Mesh Panel ir augsta gaismas caurlaidība, ne tikai var būt ļoti labs loma vairogs apdare, bet arī parāda sākotnējo arhitektūras skaistumu.

Alumīnija acu paneļa izskats ir dāsna, dodot spēcīgu vizuālo ietekmi, konstrukcija ir izturīga; tajā pašā laikā nodrošinātu dažādus optiskā un akustiskā efektus, ir labvēlīga, lai aizdedzinātu dizainers dizains iedvesma. Alumīnija plāksnes režģa lielums acs un acs blīvumu var pielāgot. Pārstrādes alumīnija paneli, kopā ar vajadzīgo izmēru alumīnija rāmim, varētu panākt, ka labs dzīvoklis efektu var panākt visu laukumu, cietība.

Alumīnija acu paneļu izkristalizēties rhombus caurums, būdams nospieda un izstiepts ar alumīnija sakausējums. Tas ir plakans un taisni vīzijas, labu siltuma izolāciju, ugunsdrošā un quakeproof sniegums. Arī alumīnija Mesh Solid paneļi ir lielisks luminousness, lai parādītu skaistumu sākotnējās ēkas. Un to izmantošana pārtraukta griestiem, ārējā un interjera dekorēšana un sporta utt.


1、Steel kronšteinsAluminum Mesh Panel-1.jpg


2、Expansion skrūve


3、self-tapping screw


4、Angel tērauds


5、Countersunk kniežu


6、alum kronšteins


7、Aluminum panelis

Aluminum Mesh Panel-2.jpg


1.jpg  3.jpg

F1_vvip_lobby2.jpg IMG_6047.jpg 深圳书城 (20).JPG
15联系方式2.jpg


Izmeklēšana