Kolonnas alumīnija ŠŪNVEIDĪGAS struktūras panelis

Kolonnas alumīnija ŠŪNVEIDĪGAS struktūras panelis

Specifikācija: pielāgota

Biezums: pielāgota

Virsmas apstrāde: PVDF pārklājumu, poliestera pulvera pārklājumu, hermal pārsūtīšanas drukāšana, marmora efekta ārstēšana

Izejvielas: alumīnija sakausējuma 1100, 3003, 5257, 6061 sērija

Izcelsmes valsts: Ķīna Guangdong

Produkta detaļas

Kolonnas alumīnija ŠŪNVEIDĪGAS struktūras panelis ir viens pīlārs iekšējās un ārējās apdares reprezentatīvo materiālu. Produkta sastāvs:

1. alumīnija priekšējā paneļa izmantot augstas kvalitātes alumīnija sakausējuma plāksnes substrāta, biezums ir 0,7 ~ 1,2 mm.

2. alumīnija apakšējā panelī izmantot augstas kvalitātes alumīnija sakausējuma plāksnes substrāta, biezums ir 0,5 ~ 1.0mm.

3. alumīnija ŠŪNVEIDĪGAS struktūras kodols izmantot serdes materiāls ar sešstūra alumīnija ŠŪNVEIDĪGAS struktūras pamata, alumīnija folijas biezums ir 0,04 ~ 0,07 sānu garums ir 5-6mm.

4. līmi ir divu komponentu polimēru epoksīdsveķiem filmu un epoksīdsveķu.

Kolonnas alumīnija ŠŪNVEIDĪGAS struktūras panelis ir priekšrocības kā augstas stiprības, vieglais svars, labi līdzenumu, uguns pierādījums, soundproof, siltuma izolācija, lielisks laika pretestību, labu virsmas raupjuma un viegli tīrāmai. Alumīnija ŠŪNVEIDĪGAS struktūras apšuvuma paneli atšķirīgām specifikācijām un izmēru visiem ir ārkārtīgi augsts straightness un nav viegli konkurences priekšrocība ir tā, un tas var sasniegt augstāko intensitāti un lieces pretestība ar Visvieglākais svars, kas ir nesalīdzināmas, salīdzinot ar citiem materiāliem, tādējādi padarot to pašlaik vēlamo gaismas svara materiāli celtniecībai. Kolonnas alumīnija ŠŪNVEIDĪGAS struktūras panelis plaši izmanto iekštelpu un āra telpas stabu apdare.


Column Aluminum Honeycomb Panel-1.jpg

Column Aluminum Honeycomb Panel-2.jpg


5.jpg 6.jpg

IMG_2223.JPG IMG_3444.JPG 深圳机场 (50).jpg11 我们的工厂标题.jpgIzmeklēšana