Bambusa alumīnija ŠŪNVEIDĪGAS struktūras panelis

Bambusa alumīnija ŠŪNVEIDĪGAS struktūras panelis

Specifikācija: pielāgota

Biezums: pielāgota

Virsmas apstrāde: Bambusa komplekss

Izejvielas: alumīnija sakausējuma 1100, 3003, 5257, 6061 sērija

Izcelsmes valsts: Ķīna Guangdong

Produkta detaļas

3 产品特征标题.png

Bambusa alumīnija ŠŪNVEIDĪGAS struktūras panelis ir jauna veida zaļā dekoratīvos materiālus. Alumīnija paneli un bambusa materiāls ir perfekti apvienoti, izmantojot Vācijas moderno kompozītu tehnoloģiju un augstas stiprības Termoplastiskie līmi sistēma barības produktu struktūrā ir cieta un nav viegli atstāt.

Dabas, vides aizsardzības, propagandē zaļo dekorēšana un uzsverot ilgtspējīga attīstība šodien, bambusa alumīnija ŠŪNVEIDĪGAS struktūras paneļi ar unikālu īpašību, lielisku iekšējo kvalitātes un patīkami dabas tekstūra, kļūt par moderno dekoratīvo materiālu galvenajiem produktiem.

Bambusa alumīnija ŠŪNVEIDĪGAS struktūras panelis zaļa, atgriezties pie dabas dekoratīvu efektu, ir bijis privileģēts ar iekšzemes un ārvalstu būvniecības, arhitektūras rotājumi plaši izmanto. Bahe uzņēmums sniedz dažādi bambusa sloksnes alumīnija ŠŪNVEIDĪGAS struktūras board, biezums specifikācijas un bambusa ādu stilu atlasi saskaņā ar prasību par paneļa biezums, izcaurumot pamata biezumu, un tā tālāk, lai pielāgotu bambusa alumīnija ŠŪNVEIDĪGAS struktūras paneļi. Dekoratīvie galvenais produkts ir ar savu raksturu un nekaitīgs līdzeklis mūsdienu reizes. Ar lielisku sniegumu, skaņas izolācija, siltuma izolācija, fireproofing un augsta vēja pretestību, alumīnija kompozītu kāres panelis tika plaši lietota iekšējās un ārējās apdares.


5 节点图标题.png

1、M8 karājās PolisBamboo Aluminum Honeycomb Panel-1.jpg


2、Rivet


3、Aluminum kāres paneļi


4、Joint


5、Special alumīnija sloksnes


Bamboo Aluminum Honeycomb Panel-2.jpg


4.jpg  虎门国际购物中心 (19).jpg

虎门国际购物中心 (20).jpg  深圳华润1234  (18).jpg  竹铝蜂窝板.png11 我们的工厂标题.jpgIzmeklēšana