Perforēta cinkota tērauda griesti

Perforēta cinkota tērauda griesti

Specifikācija: pielāgota

Biezums: parasti 1,0-1,5 mm

Virsmas apstrāde: ar poliestera pulvera pārklājumu, ar PVDF pārklājumu

Izejviela: alumīnija sakausējums 1100, 3003, 5257, 6061 sērija

Izcelsmes valsts: Guangdong Ķīna

Produkta detaļas

Perforētas cinkotas tērauda griesti ir cienījama, strukturēta, ar augstu cietību, augstu stabilitāti un nesaskritīs ar laiku. Cinkota tērauda griestu sistēma izskatās bieza un ar augstu gludumu. Tam ir divi modeļi. Viens ir vienkāršs un otrs ir perforēts. Perforētajam ir apaļa turētāja, kvadrātveida turētāja, prizmatiskās urbuma caurums, taisnstūra, plūmju caurums utt. Stilu. Turklāt to var pielāgot specifikācijai un krāsai.

Perforētas cinkotas tērauda griesti var būt gatavo virsmas pulvera pārklājumu, krāsu izsmidzināšanas vai pvdf krāsas pārklājumu. Cilvēki var izvēlēties piemērotu krāsu veidu, pamatojoties uz faktisko izmantoto vidi.

Perforēta cinkota tērauda griesti aizņem aizvien vairāk tirgus daļu nākotnē. Saskaņā ar valsts enerģētikas stratēģiju, dzelzs resursu dēļ tiek plaši izmantota cinkota tērauda plāksne, un tērauda plāksnes stiprinājums ir labāks nekā alumīnijs. Starptautiskajā tirgū perforēta cinkota tērauda griesti tiek izmantoti augsta līmeņa vietā tās skaistajai un plakanai virsmai. Lai gan ir augsti standarti griestu dekorēšanai, bet ir perforēti cinkota tērauda griesti un tie atbilst pieprasījumam.

Uzņēmums Bahe izaicina visgrūtākos veidus, kā padarīt griesti plakanu un izskatās kā spogulis. Gatavojot griestus ar augstākās tehnoloģijas, labas pārstrādes iekārtas un gadu pieredzi, Bahe uzņēmuma produkts var izturēt laiku.


1,8 mm piekārtais pole perforēts cinkots tērauds griesti-1.jpg

2, 50 galveno ķīļu pakarināmās daļas


3,50 galvenais ķīlis


4, Z veida ķīļa pakarināmās daļas


5, Z-veida ķīlis


6 Z veida alumīnija griesti


perforēta cinkota tērauda griesti-2.jpg


钢板 天花 (1) .jpg

钢板天花 (2).JPG
16 联系 信息 3.jpg


Izmeklēšana