Ūdens piliens ekrāna griestu

Ūdens piliens ekrāna griestu

Specifikācija: pielāgota

Biezums: parasti 0,8-1,2 mm

Virsmas apstrāde: poliestera pulvera pārklājumu, siltuma pārsūtīšanu, drukāšanu

Izejvielas: alumīnija sakausējuma 1100, 3003, 5257, 6061 sērija

Izcelsmes valsts: Ķīna Guangdong

Produkta detaļas

Ūdens piliens ekrāna griestu patīk gaisā brīnišķīgs lietus lāses. Struktūra ir vienkārša, tas izgatavots no alumīnija ar ekstrūzijas Cilnis, tas ir grūti un straightness ir labs. Instalācijas struktūra ir ķīļa klipu savā struktūrā. Šī lineārā metāla griesti ir priekšrocības unitive augstums, mērķtiecīgi vienošanās un caurskatāma struktūru. Tas ir parasti attiecināms uz iepirkšanās centrs.

Ūdens piliens ekrāna augšējā robeža ir ērts uzstādīšanas sistēma, tas ir viegli uzstādīt un remonta hided ugunsdzēšanas iekārtas, gaisa kondicionēšanas iekārtas un lampu ierīces. Šāda veida griesti tiek plaši izmantota valsts un atklātā vietā, piemēram, metro stacijas, lielveikals, lidosta, izklaide, izstāžu zāle un tā tālāk.

Ūdens piliens ekrāna augšējā robeža ir priekšrocības skaidru līniju, spilgti sistēma, dažādas krāsas un spēcīga vīzija sajūta. To var pielāgot, lai dažādu augstumu, balstoties uz jūsu vajadzībām.

Bahe uzņēmumam veikt apbrīnojamo ūdens piliens ekrāna griestiem, kas ir pietiekami elastīgas, lai uzturētu. Griesti var paslēpt ķīli un citas iekārtas, kas padara īss un modes ietekme.


water drop screen ceiling-1.jpgwater drop screen ceiling-2.jpg


广州保利国际贸易中心4.JPG 广州保利国际贸易中心8.jpg

Izmeklēšana