S-veida alumīnija griestu

S-veida alumīnija griestu

Specifikācija: platums s300 mm

Biezums: parasti 0,8-1,2 mm

Virsmas apstrāde: poliestera pulvera pārklājumu

Izejvielas: alumīnija sakausējuma 1100, 3003, 5257, 6061 sērija

Izcelsmes valsts: Ķīna Guangdong

Produkta detaļas

S-veida alumīnija griesti ir unikāls dizains, pārlieku stiprs 3D vizuālo efektu, izmantojot speciālu vēja izturīgi ķīļa uzstādīšanai, katru klipu ir projektētas tā, lai vēja. Tā ir izturīga un vairāk piemērots āra apdare, jo īpaši attiecībā uz degvielas uzpildes stacijas. Alumīnija sloksnes augšējā robeža ir raksturīga siltuma izolācija, pelējuma pierādījumiem un vieglo svaru.

S-veida alumīnija griestiem ir labs sakausējuma izejvielas un augstas precizitātes padarīt paneļa virsmas vairāk vienotas. Turklāt starptautiskā zīmola krāsas var nodrošināt griestus efekta un kalpošanas laiku. To var saukt arī par alumīnija vēja viltus griestiem, kas bieži tiek izmantota degvielas uzpildes stacija, jo tas ir ugunsdrošs, viegls svars un stabila instalācijas sistēmas raksturojums.

S-veida alumīnija griestu plaši izmanto degvielas uzpildes stacija, autoosta, lidosta un iepirkšanās centrs. Ir lietderīgi izmantot lielu un atvērta publiskā vietā. Nekvalificētu gatavo efektu var izraisīt sliktu paneli vai ķīļa, tāpēc ir svarīgi, lai analizētu labas kvalitātes paneli un uzstādīšanas sistēma. Bahe uzņēmums var satikt augsta standarta pieprasījumu.


1、M8 cinkota piekārtiem Poliss-shaped aluminum ceiling-1.jpg


2、hanging daļas 50 mian ķīļa


3、S formā ķīļa


4、50 galvenais ķīļa


S formas ķīļa 5、hanging daļas


6、S formas alumīnija griestiem


s-shaped aluminum ceiling-2.jpg


221462627330726584.jpg  IMG_6128.JPG

IMG_6137.JPG  汽车加油站 (2).JPG

Izmeklēšana