Trīsstūra alumīnija reste griestiem

Trīsstūra alumīnija reste griestiem

Specifikācija: 150 * 150、200 * 200、300 * 300mm

Biezums: parasti 0,8-1,0 mm

Virsmas apstrāde: poliestera pulvera pārklājumu, siltuma pārsūtīšanu, drukāšanu

Izejvielas: alumīnija sakausējuma 1100, 3003, 5257, 6061 sērija

Izcelsmes valsts: Ķīna Guangdong

Produkta detaļas

Trīsstūris alumīnija reste griestiem ir iezīmēta kā lineārā konfigurācija ģeometrija, tas ir vienkārša, pārredzama un spēcīgu trīsstūrveida ģeometriskā simboli ir ideāla kombinācija metāla materiāli un pilnībā attēlot vienkāršas, modes, postmodernisma elementi personība. Šī atvērtā šūnu metāla griesti ir piemērots liela platība kosmosā, piemēram, muzeju un metro stacijas. Tā ir elastīga lielumu un krāsu, turklāt to ir viegli uzstādīt vai izjaukt un tīrs.

Trīsstūra alumīnija režģa griesti ir populārs lietošanu sabiedriskā vietā kur nepieciešama gaisa brīvi skrien. Tā ir atvērta rāmja konstrukcija un izplatīti ar galveno ķīli un palīgierīces ķīli. Šāda veida būvniecība ir laba ventilācija un jaunu redzējumu, padarot stereoskopisks spēcīga sajūta.

Trīsstūra alumīnija reste griestiem var pieskaņot brīvi dažādu specifikāciju un lukturis, lai panāktu harmonisku apdares efektu. Reste griestiem, var viegli uzstādīt un demontēt, gaisa kondicionēšanas iekārtu ērti paslēpties.

Bahe uzņēmuma trīsstūris alumīnija reste griestiem tiek piemērots lielveikals, veikalu, restorānu, izstādes un balles utt.


1、Grille piederumitriangle aluminum grille ceiling-1.jpg                               

2、8mm karājās Polis


3、50, piekārtiem daļas


4、Main ķīļa


5、Assistant ķīļa 1


6、Assistant ķīlis 2


7、50 galvenais ķīļa

triangle aluminum grille ceiling-2.jpg


1.jpg  4.jpg

6.jpg
16 联系信息3.jpg


Izmeklēšana