Izliekta vītņu alumīnija griesti

Izliekta vītņu alumīnija griesti

Specifikācija: pielāgota

Biezums: parasti 2,0-3,0 mm

Virsmas apstrāde: poliestera pulvera pārklājums, termiskās pārneses druka

Izejviela: alumīnija sakausējums 1100, 3003, 5257, 6061 sērija

Izcelsmes valsts: Guangdong Ķīna

Produkta detaļas

Izliekta pārseguma alumīnija griesti ir skaisti. To var apvienot ar dažādu dekoratīvo stilu, radīt dažādu vizuālo efektu. Šis griesti ir piemēroti griestiem un sienu apdarei. To ir viegli uzstādīt un saderīgs ar citiem materiāliem. Metāla pārseguma griesti ir izcili ar tās izteiktu izliektu formu, ko var pielāgot jebkuram izliektajam efektam, kuru vēlaties. Tas var iegūt māksliniecisko efektu un padarīt ēku lieliskāku.

Griesti un fona sienu apdare tiek plaši izmantoti izliekta pārseguma alumīnija griestiem. Unikālais efekts ir piemērots iepirkšanās centram un izstāžu zālē utt.

Salīdzinājumā ar plakanu, netipisku alumīnija apšuvuma paneli, izliekta pārseguma alumīnija griesti parāda māksliniecisko efektu atbilstoši dažādām specifikācijām un garumam, padarot telpu daudz ietilpīgāku.

Izliekta pārseguma alumīnija griesti var sastāvēt no dažādiem stiliem, pamatojoties uz dažādu krāsu izvēli. Apbrīnojamais vizuālais efekts atbilst dizainera īpašajai koncepcijai. Griesti ir populāri, ņemot vērā ugunsdrošības, labas ventilācijas un izturības īpašības.

Izliektās pārseguma alumīnija griesti ir ieteicami dizaineri un parādās visvairāk grandiozās konstrukcijās.


1,8 mm piekārtais pole izliekta pārseguma alumīnija griesti-1.jpg


2, U formas alumīnija pārsega ķīlis


3, U-veida alumīnija deflektoru izolācija
izliekta pārseguma alumīnija griesti-2.jpg


4.jpg广州市新图书馆 (3).jpg

广州市新图书馆7.jpg广州太阳新天地3.jpg广州 太阳 新天地 4.jpg


Izmeklēšana