1 mm biezuma alumīnija aizbīdņu griestu flīzes

1 mm biezuma alumīnija aizbīdņu griestu flīzes

izcelsmes vieta: Ķīna
zīmols: BAHE
materiāls: alumīnijs, alumīnija sakausējums
biezums: 0.8mm, 1.0mm, 1.2mm
virsmas apstrāde: pulvera pārklājums, smidzināšanas krāsošana

Produkta detaļas

Alumīnija pārseguma griestu flīzes ir viens no pēdējos gados ražotajiem griestu pārsegumiem. U formas alumīnija pārseguma griestiem ir atvērts skats, ventilācija un ventilācija, un tās līnijas ir spilgtas, gludas un labi organizētas, kas atspoguļo vienkāršo un moderno stilu, vienkāršs un ērts uzstādīšanai un demontāžai, un ir kļuvis par populārās pēdējos gados apdares tirgus. Tas tiek izmantots publiskā vietā ar daudziem cilvēkiem un blīvs maskēšanas inženierijā, kas vienlaikus ir ērts gaisa cirkulācijai, izplūdes un siltuma izkliedēšanai un var vienmērīgi sadalīt gaismu un padarīt visu telpu par spilgtu un gaišu. To plaši izmanto metro, ātrgaitas dzelzceļa stacijā, stacijā, lidostā, iepirkšanās centrā, gaitenī, izklaides vietās, publiskajā tualetē, ārējo sienu ēkās un citās atklātās vietās.

FAQ:

1. Vai jūs sniedzat bezmaksas paraugus:

Cienījamie, jā! Mēs sniedzam bezmaksas paraugus, bet jūs maksājat tiešās izmaksas.

2. Vai jūs, lūdzu, dodiet man vislabāko cenu?

Cienījamie, jā! Mums ir mūsu pašu rūpnīca un tirdzniecības uzņēmums, mēs vienmēr cenšamies, lai sniegtu jums vislabāko cenu.

3. Kāpēc es uzskatu, ka jūsu kvalitāte ir vislabākā?

Cienījamie, mūsu produkti ir izturējuši Vācijas TUV testu (Technischen Uberwachungs Vereine), French BV un ISO9001: 2008.

4. Kā par jūsu rūpnīcas produktivitāti?

Cienījamie, mūsu rūpnīcas produktivitāte ir 400 000 kvadrātmetru mēnesī.

Izmeklēšana